dotes.cz
Zístejte dárkový poukaz do parfumerie Zúčastněte se průzkum u na téma zavedení EURA v ČR. Výherce získá poukaz do parfumerie Douglas v hodnotě 200 Kč.
Využití sociálních sítích v pracovním prostředí Dobrý den, prosím o vyplnění krátkého dotazníku o sociálních sítích a jejich využití ve firmách a jejich informačních systémech. Výsledky budou použity jako podklady pro diplomovou práci. Výherce získá Ibanez GUITAR AUTO TUNER GU20.
Pohyb, sport a životní styl V tomto dotazníku se Vás ptáme, jak jste na tom se sportem a zdravým životním stylem. Výherce získá gymnastický míč, se kterým protáhne své tělo a tak prospěje svému zdraví.
Průzkum na téma - Výběr hotovosti z bankomatu Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjistit, jak často klienti bank vybírají hotovost z bankomatu a v jaké výší. Dotazník slouží výhradně k akademickým účelům. Výherce získá Powerball včetně měřiče otáček se šesti funkcemi!
Získejte alkoholtester Zapojte se do krátkého průzkumu, který se týká oblasti pojišťovnictví a získejte alkoholtester.
Soutěž o TABLET Účastněte se krátkého dotazníku na téma mobilní telefony, a získejte sedmipalcový tablet ainol. Výherce tabletu bude uveřejněn 4.5.2013 v pořadu Týden Mobilně serveru mobilmania.cz.
Vyhrajte gelové podložky Kensington V tomto průzkumu získá výherce sadu gelových podložek pro klávesnici a myš v hodnotě 600 Kč. Výsledky budou sloužit jako podklady k diplomové práci do předmětu Základy společenských věd.
Třídění odpadu Vyplňte, prosím, krátký dotazník o třídění odpadu. Dva vylosovaní získají USB flash disk Kingston s kapacitou 16 GB.
Přispějte ke zkvalitnění služeb hotelu Avanti a vyhrajte luxusní ubytování v centru Brna Hotel Avanti je luxusní hotel v Brně, ve kterém se můžete pohodlně ubytovat, navštívit restauraci či café bar, využít wellness služeb nebo si třeba zahrát bowling. Lze vyžít také pronájem konferenčních prostor. Hotel nabízí parkování zdarma a věrnostní program pro stálé klienty. Prosím odpovězte na několik otázek z oblasti hotelnictví a přispějte tak ke zkvalitnění poskytovaných služeb. Výherce získá buď privátní wellness pro 2 osob na 2 hodiny, nebo ubytování o víkendu na jednu noc pro 2 osoby se snídaní.
Používání konopí v lékařství s portálem JsemFit.cz Pro portál www.JsemFit.cz, který je provozovatelem eshopu s pečlivě vybíranými produkty pro váš zdravý životní styl, jsme připravili průzkum, který si dává za úkol zjistit váš názor na kosmetiku a přípravky vyrobené z konopí. Výhrou bude kosmetický konopný balíček v hodnotě 1 000 Kč.
123
Copyright © 2010, Axunet s.r.o.