Přihlásit se
Aktuální průzkumy
Výsledky
Videoprůvodce

Často kladené otázky

Jak si můžu službu dotes.cz vyzkoušet?
Jednoduše se zaregistruje zde. K registraci stačí pouze váš email, na který vám doručíme náhodné heslo sloužící k přihlášení do administračního rozhraní, kde si můžete vytvořit libovolný dotazník. Přístup do rozhraní je zdarma.

Můžu umístit dotazník do svých stránek?
Ano. Dotazník můžete umístit jednoduše do svých stránek pomocí iframe kódu. Na ukázku se podívejte zde. Vzhled dotazníku lze přizpůsobit Vašim stránkám.

Kolik dotazníků mohu v rámci licence vytvořit?
Nejste nijak omezeni. Ani co do počtu vytvořených dotazníků, ani počtem respondentů. Můžete mít i několik dotazníků spuštěných souběžně.

Mám již sesbíraná data. Dá se z výsledků zjistit, jak odpovídaly různé skupiny lidí, např. ženy, muži nebo lidé s různým stupněm vzdělání?
Jistě. Výsledky můžete jednoduše filtrovat. Je možné je vyfiltrovat na jakoukoliv otázku obsaženou v dotazníku a různě kombinovat. Například zobrazíte odpovědi mužů s vysokoškolským vzděláním atd. Této funkce lze využít i u soutěže. Jednoduše vyberete pouze respondenty, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku.

Mám dotazník uložený například ve MS Wordu. Zadáte jej za mě do systému dotes?
I když je práce se systémem jednoduchá a rychlá, zrealizujeme šetření za Vás. Dotazník podle dodaných podkladů zadáme a provedeme šetření. Tato služba je zdarma ve všech licencích kromě basic, kde je zpoplatněna.

Kdy uvidím výsledky svého dotazníku a v jaké formě?
Výsledky uvidíte průběžně ihned po spuštění a to formou různě nastavitelných grafů.

Děláte také průzkumy na míru?
Ano děláme. V případě zájmu nás kontaktujte na obchod@dotes.cz a my Vám uděláme cenovou nabídku.

Chci spojit dotazník se soutěží, je to se službou dotes.cz možné?
Ano je. Můžete uvést jednou soutěžní otázku a při vyhodnocení dotazníku vyberete pouze respondenty, kteří odpověděli správně. Z těch vylosujete výherce. Získáte tak nové zákazníky, kteří se budou chtít zúčastnit soutěže + zpětnou vazbu. Rychle a jednoduše.

Nenašli jste odpovědi na Vaše otázky? Jednoduše nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře, emailem dotes@dotes.cz nebo na telefonech 724 558 943, 604 837 652

Copyright © 2010, Axunet s.r.o.